Ciddi Büyüler ve Büyü Var

Gerçek büyülerin ve bağlama büyüsü varlığı ile ilgili mesele her zaman çok tartışılan bir konudur. Bunun cevabı gerçekten derinden emin. Sihirin, pratik olduğu düşünülür çünkü çok eskidir. Gerçek büyüyü sahnede fark edilen sihirli el uçlarından ayırmak için, genellikle büyü olarak yazılır.

Kuantum fiziğine göre, bu dünyadaki hemen hemen her şey, her türlü enerjinin bağlı olduğu elektrik gücünden oluşur. Çağdaş bilim için, bu nispeten yeni bir keşiftir. Bununla birlikte, bu gerçeklik, kaydedilen mirasın başlaması nedeniyle iyi korunan bir çözüm olmuştur. Büyüleyici ve otantik büyüler, farklı kültürler, voodoo, büyücülük, büyü ve şamanistik büyü gibi benzersiz yaratma alıştırmaları ile farklı türlere dönüştü.

Derin büyülü geleneklere sahip kültürler, tüm dünyadaki kişisel temsili olmasına rağmen, uzun süredir elektrik bağlantılarını tanıdı. Gerçekten Doğu’da yin ve yang olarak adlandırılır. Kabala’da gematriah uygulaması, birbirine bağlı güç kaynaklarının temel çerçevesine bağlıdır. Afrika’nın ve Amerika kıtasının aşiret bireyleri arasında bile, her şeyin ilişkili olduğu varoluş çemberi etrafında ortak bir algı ve düşünme vardır.

Önemli bir bilimsel keşif olarak kabul edilebilecek şey, aslında binlerce yıl boyunca gezegenden birçok kültür tarafından benimsenen eski uzmanlıktır. Anlamanın uygulanması muhtemelen farklı isimlere ve biçimlere sahip olabilir, ancak temel kurallar aynı olacaktır.

Peki gerçek büyüler veya sihir nasıl çalışır? Her şey canlılıktan, meseleden, ruhlardan ve başka bir şeyden oluşur. Bu nedenle, mevcut bir kazanımın doğasında var olan gücü değiştirmek, bu eşsiz varlık üzerinde önemli yansımalara sahip olabilir, örneklerden biri. Sihir bunu denemek içindir. Sürücüdeki yerçekimine veya sihirli büyü uygulanmış olan elektriğe bağlı olarak, tüm evren bile sallanabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *